Brīvības iela 2016 (Ziemassvētki)

Svinīgā pasākumā pasniegta Ogres novada sporta centra Gada balva

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

05.12.2017 16:54

1.decembrī Ogres novada sporta centra hallē valdīja mazliet citādāka gaisotne kā ierasts, jo jau otro gadu pēc kārtas norisinājās Ogres novada sporta centra “Gada Balvas” svinīgā ceremonija.

 
Tās laikā sporta centra vadība sveica aktīvākos un centīgākos audzēkņus, kā arī pateicās vecākiem un treneriem par atsaucību, atbalstu un ieguldīto darbu jauniešu panākumu veicināšanā. Šogad tāpat kā pagājušajā gadā audzēkņi tika sveikti “Izcilnieks sportā”, “Jaunā cerība”, “Paraugs sportā”, “Super komanda” nominācijās, kā arī divās jaunās nominācijās - “Jaunpienācējs” un “Jaunpienācēju komanda”.
 
Pasākumā neiztika arī bez galvenajām “Gada Balvas” nominācijām. Ja pagājušajā gadā “Gada komanda” un “Gada sportists” titulus noteica klātesošo balojums, tad šogad to izlēma žūrija, kuras sastāvā bija Ogres novada sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga, kā arī pa vienam trenerim un audzēkņa vecākam no centrā pārstāvētajiem sporta veidiem (vieglatlētikas, orientēšanās sporta, svarcelšanas, futbola, handbola un mākslas vingrošanas).
 
“Gada komandas “ balvu ieguva Ogres novada sporta centra junioru komanda mākslas vingrošanā (Santa Stepulāne (kapteine), Nikija Tēra, Vladlena Kļimova,  Polīna Piskura, Diamante Ābola) par izcīnīto 1.vietu Latvijas čempionātā juniorēm grupu vingrojumos, sīvā konkurencē pārspējot 2003. g.dz. futbolistu komandu, jauniešu vieglatlētikas komandu un mix stafešu komandu orientēšanās sportā. Arī “Gada sportista” titulu ieguva mākslas vingrošanas pārstāve Veronika Gruzdeva, Latvijas izlases dalībniece, kurai šogad Latvijas komandā izdevās izcīnīt zelta medaļas Pasaules kausa posmā grupu vingrojumos, individuālajā vērtējumā ierindojoties 16. vietā. Veronika balsojumā pārliecinoši pārspēja spēcīgos konkurentus - pagājušā gada “Gada sportists” balvas  ieguvēju Luīzi Opolā (vieglatlētika), svarcēlāju Jāni Griškovu un ziemas orientieristu Raivo Kivlenieku.
 
Nominācijas “Super vecāks” ģimenes un laureāti: Jansonu - Patmalnieku (mākslas vingrošana), Žižinu (mākslas vingrošana),Lauvu (handbols),Mikurenkovu  (handbols), Averjanovu (handbols), Beluško (handbols), Pimanovu (futbols), Špakovsku (futbols), Vītoliņu (orientēšanās sports), Šternu (orientēšanās sports), Šulcu (orientēšanās sports), Sarksņu (orientēšanās sports), Zelčānu  (orientēšanās sports), Veinbergu (vieglatlētika), Skujiņu (vieglatlētika), Mackeviču (vieglatlētika), Opolā, Sīviņu ģimene (vieglatlētika), Žanna Stajevska (handbols), Romans Žarovs (handbols) un Sanita Švēde (orientēšanās sports),
 
Nominācijas “Izcilnieks sportā” laureāti: Veronika Gruzdeva (mākslas vingrošana), Jānis Griškovs (svarcelšana), Raivo Kivlenieks (orientēšanās sports), Andris Svilāns (orientēšanās sports), Luīze Opolā (vieglatlētika), Laura Kazāka (vieglatlētika), Elvis Veinbergs (vieglatlētika).
 
Nominācijas “Paraugs sportā” laureāti: Jūlija Paula Lazdiņa (vieglatlētika), Emīls Smilškalns (vieglatlētika), Nikola Ozola (vieglatlētika), Ņikita Golikovs (handbols), Maksims Mieriņš (handbols), Nikija Tēra (mākslas vingrošana), Dāvis Kvants (futbols), Edvards Zavadskis (futbols), Rainers Krauze (futbols), Audris Odo Vītoliņš (orientēšanās sports), Valters Reneslācis (orientēšanās sports), Roberts Guiskis (svarcelšana).
 
Nominācijas “Jaunā cerība” laureāti: Emīlija Dziļuma (vieglatlētika), Indra Mackeviča (vieglatlētika), Ramona Smilškalne (vieglatlētika), Ivans Safonovs (vieglatlētika), Maksims Sarofanovs (handbols), Adrijans Averjanovs (handbols), Santa Stepulāne (mākslas vingrošana), Vladislava Žižina (mākslas vingrošana), Raivo Stūriņš (futbols), Dāvis Līvs (futbols), Evars Lūsis (futbols), Elīze Bremze (orientēšanās sports), Edgars Ustinovs (orientēšanās sports), Ģirts Skoboļevs (svarcelšana)
 
Nominācijas “Jaunpienācējs” laureāti: Vladislava Griba (mākslas vingrošana), Rebeka Biša (mākslas vingrošana), Patrīcija Valaine (orientēšanās sports), Henriete Liepa (vieglatlētika), Nikola Aleksandra Sammuta (vieglatlētika), Evelīna Ķēniņa (vieglatlētika), Alise Lūkina (vieglatlētika), Ņikita Latiševs (vieglatlētika).
 
Nominācijas “Jaunpienācēja komanda” laureāti:
Ogres novada sporta centra prejunioru komanda (Vladislava Griba, Anželika Zaharjana, Tīna Kitija Ertmane, Polīna Žiguļina, Amanda Volkopa),
Ogres novada sporta centra prejunioru komanda  (Anastasija Iskra, Simona Neško, Nikola Dinula- Briede, Vladislava Žižina),
Ogres novada sporta centra handbola komanda (2008-2009. g.dz.)-Rihards Naumovs, Markuss Marga, Iļja Pokidovs, Aleksandrs Roguļskis, Andrejs Semenčenko, Dževats Abazi. 
 
Nominācijas “Super komanda” laureāti:
2003. gada dzimušie futbolisti (Francis Gustavs Bērziņš, Timurs Ignatjevs, Dāvis Kvants Dāvids Henrijs Pimanovs, Regnārs Skujiņš, Raivo Stūriņš, Deniss Ščuckis, Mikus Vabels, Jans van der Steins, Raivo Vuškāns, Krists Reinards Zariņš, Džonatans Ziņģītis, Ģirts Beitāns),
2006. gada futbola komanda (Ričards Dimants, Ralfs Tauvēns, Regnārs Vekmanis, Roberts Vārna, Patriks Vitkus, Patriks Valners, Kārlis Drone, Anrijs Nelsons, Artis Kenstavičs, Evars Lūsis, Andris Raiskums, Ivars Špakovskis un Rūdolfs Eglītis).
 
Ogres novada sporta centrs pateicas visiem, kuri piedalījās un atsaucās, padarot šos svētkus īpašus!
 
Informāciju sagatavoja Ogres novada sporta centrs

 

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes komiteju sēdes darba kārtība 14.12.2017.

Tuvākie notikumi

Decembris
12
13
21
27
30
Janvāris
1
2
3
4
5
9
12
26
30
31
Februāris
2
5
6
9
10
17
20
27
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai apmeklēsiet Ziemassvētku nakts tirdziņu Ogrē?

Vairāk informācijas par tirdziņu ŠEIT.

Klientu apkalpošanas centrs