Ogres upe, jūlijs, 2017

Ogres novada Invalīdu biedrības rokdarbu izstāde

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

17.12.2018 14:12

Šodien, 17.decembrī, savu 19. rokdarbu izstrādājumu un to pārdošanas izstādi “No sirds uz sirdi” atklāja Ogres Invalīdu biedrība. Iedzīvotāji var apskatīt un iegādāties rokdarbus no 18. līdz 22. decembrim Ogres novada Kultūras centra 179. kabinetā.

 
Izstādi atklāja Ogres Invalīdu biedrības valdes locekle Antonija Olševska, sakot lielu paldies visiem rokdarbniekiem par šiem darinājumiem, kas priecē cilvēkus. Viņa aicināja ikvienu novērtēt to, kas mums ir dots, kā arī novēlēja gaišus un svētīgus Ziemassvētkus un panākumiem bagātu Jauno gadu.
 
Izstādes atklāšanā piedalījās arī Ogres novada Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Artūrs Mangulis, kurš uzsvēra, cik ļoti lepojas ar šādiem cilvēkiem, kas spēj radīt tik brīnišķīgus darbus, katrā no tiem ieliekot savu sirds siltumu, tādejādi padarot tos īpašus. A.Mangulis sveica visus klātesošos ar dzejoli par to, cik svarīgi ir izbaudīt ikvienu mirkli, kā arī visiem novēlēja piedzīvot daudz jauku un skaistu brīžu. Viņš arī veltīja dziesmu Kad manā pilsētā snieg, aicinot priecāties par šonakt uzsnigušo balto sniegu.
 
Izstādē lielākoties ir dažādi adījumi - plecu lakati, šalles, čības, zeķes, cimdi, sedziņas, bet netrūkst arī cita veida rokdarbu - rotaslietas, suvenīri, gleznas, priekšauti un vēl daudz kas cits. Kopā 895 darinājumi, ko veidojuši 29 rokdarbnieki. Ik gadu darinājumi kļūst arvien daudzveidīgāki, idejas tiek atrastas internetā un iegūtas daloties pieredzē ar citiem biedriem. Visus šos darbiņus ir iespējams arī iegādāties. 
 
Invalīdu biedrība darbojas jau no 1989.gada. Reizi nedēļā tās biedri sanāk kopā, lai darbotos, pārrunātu aktuālus jaunumus, dalītos savās domās un pieredzē. Invalīdu biedrība regulāri organizē arī sporta spēles, dažādus spēļu vakarus, braucienus uz izrādēm, lai tās biedru ikdiena būtu piepildītāka un daudzveidīgāka.  
 
Rokdarbu izstādi var apskatīt un iegādāties no sirds gatavotas dāvanas visu nedēļu Ogres novada Kultūras centra 179. telpā no pulksten 11.00 līdz 19.00.

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes sēdes darba kārtība 16.07.2020.

Tuvākie notikumi

Jūlijs
4
7
8
13
14
20
21
28
Augusts
3
4
7
9
10
11
14
16
17
18
24
25
29
30
31
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai pēc ierobežojumu atcelšanas esi apmeklējis vai plāno apmeklēt publiskos pasākumus?

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Būvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski