Ogres novadnieka karte Pavasaris 2016 puķes

Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums Madlienā

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

Ogres novadā esošais šķiroto atkritumu pieņemšanas laukums atrodas MADLIENAS PAGASTĀ, „ŠĶIROTAVA”. Laukums paredzēts Ogres novada iedzīvotāju un uzņēmumu sašķirotajiem atkritumiem, kurus iedzīvotāji un uzņēmumi paši nogādā uz laukumu jau iepriekš sašķirotā veidā. Atkritumu nodošana šajā laukumā ir bez maksas.
 
Šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumu apsaimnieko atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Ogres SIA „Marss” un tas ir izveidots, lai attīstītu dalīto atkritumu savākšanas sistēmu Ogres novadā un efektīvi no kopējās atkritumu plūsmas nodalītu otrreiz pārstrādājamos materiālus. Laukums ierīkots, realizējot Kohēzijas fonda līdzfinansēto projektu „Šķiroto atkritumu savākšanas laukumu ierīkošana Baldones, Ikšķiles, Lielvārdes un Ogres novados”.
 
Laukumā bez maksas var nodot šādus, iepriekš sašķirotus, atkritumus:

Jāatceras, ka laukumā netiek pieņemti tādi atkritumi kā māla un keramikas pudeles, trauki, spoguļstikls, auto stikls un dažādu krāsu stikla lauskas.

Nepieņem: vienreiz lietojamos traukus, eļļas pudeles, plastmasa lentas, jogurta, krējuma un margarīna trauciņus, rotaļlietas u.c. mājsaimniecībā izmantojamus plastmasas priekšmetus.

 
Kontakti un darba laiks:
 
Sv, Pr – brīvs
Ot, Tr: 10.00 – 14.00
No 1.novembra līdz31.martam: Cet, Pk: 12.00 – 17.00
No 1.aprīļa līdz 31.oktobrim: Cet, Pk: 14.00 – 19.00
Se: 10.00 – 16.00
 
Tālr. 65022645, 26140399
E-pasts: ogres.sia.marss@gmail.com

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai saistībā ar ārkārta situāciju Latvijā ievērojat pašizolāciju vai karantīnu?

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Būvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski