janvāris, baznīca janvāris, tilts

Ogres novada seniori kopā ar Oveselību dodas kopīgā braucienā

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

04.09.2017 09:03

Šī gada 22.augustā Oveselība komanda un 65 seniori no Ogres, Ciemupes, Suntažiem un Krapes devās piedzīvojumiem bagātā braucienā uz Jumurdas muižu.

 
Visus brauciena dalībniekus vienoja kopīga veselīga aizraušanās - vingrošana. Gan Ogrē, gan Suntažos, Ciemupē un Krapē šajā gadā notikušas un vēl turpināsies (Ciemupē) vingrošanas nodarbības senioriem. Pirmā pietura bija Ķeipenes piparkūkas, kur saimnieces Ilzes Andriksones vadībā ne tikai uzklausījām aizraujošu stāstu par piparkūkām un mazu taču spēcīgu ģimenes uzņēmumu, bet arī paši izmēģinājām roku piparkūku apgleznošanā.
 
Nākamā pietura bija Ķeipenes dzelzceļa stacija, kur daudziem bija patīkams pārsteigums par pasaulē vienīgo publiski apskatāmo ekspozīciju, kura veltīta dižgaram, režisoram Sergejam Eizenšteinam. Pēc muzeja saimnieces Kristīnes Antonovas stāstījuma atskanēja daudzi: "Kas to būtu domājis, ka tik interesanti!". Nākamā pietura pēc gleznainajiem dabas skatiem pa ceļam bija skaistajā un ērtajā Mazozolu tautas namā, kur visi kopā ne tikai aktīvi vingrojot varējām izkustēties, bet gūt arī gandarījumu to darot lielā pulkā. Tālāk jau sadraudzējušies un jautrā noskaņojumā nonācām Jumurdas muižā, kura mūs sagaidīja ar savu mieru, skaistumu un viesmīlību. Pusdienas bija ļoti gardas. Iepazinuši Jumurdas muižas apkārtni un ezeru devāmies uz pirtsmāju, kur katrs varēja izvēlēties sev visatbilstošāko aktivitāti: doties izkurinātā pirtiņā, peldēties ezerā, piedalīties un praktiski apgūt pirtszinības veselībai kopā ar pirtnieci Danutu. Pagatavot sev pirts slotu vai skrubi. Atpūtušies gan fiziski, gan garīgi, devāmies mājup. Esam turpinājuši un nostiprinājuši skaistu tradīciju - kopīgu braucienu senioriem, kurus aizrauj vingrošana. Turpināsim to arī nākamgad.
 
Liels paldies "Ķeipenes piparkūkām" un Andriksonu ģimenei, Ķeipenes Komunikāciju centram un Kristīnei Antonovai, Mazozolu kultūras namam nu Mārītei Bauerei, Jumurdas muižas saimniecei Anitai Apinei un Vitas kundzei, kas par mums rūpējās, SIA "Piekūniem" un enerģiskajai pirtniecei Danutai.
 
Informāciju sagatavoja Oveselība


 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Marts
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Notikumu kalendārs
Klientu apkalpošanas centrsPieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?