Tilts, makšķernieki, rudens Strūklaka 2018

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

           Iecirkņa Nr.        Adrese
678
Dārza 25, Ogre
679Skolas 12, Ogre
680Brīvības 15, Ogre
681Mālkalnes pr. 32, Ogre 
682Brīvības 125, Ogre  
683Mālkalnes pr. 43, Ogre
684Bumbieru iela 9, Ogresgals
685
Ciemupes tautas nams
686
Brīvības 50, Ogre 
696Krapes pagasta pārvalde    
697Ķeipenes PII „Saulīte”   
698
Lauberes pagasta pārvalde
700Madlienas pagasta pārvalde
701Mazozolu pagasta pārvalde
702Meņgeles tautas nams 
703
Suntažu tautas nams
704Taurupes pagasta pārvalde

                                                      

 

Vēlēšanu iecirkņu komisijas Ogres novadā
 
 Izvērtējot saņemtos pieteikumus un vēlēšanu iecirkņu komisijas locekļu kandidātu atbilstību normatīvo aktu prasībām, Ogres novada vēlēšanu komisijas ir pieņēmusi lēmumu par vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanu.
 
13. Saeimas vēlēšanas Ogres novadā savos iecirkņos sagatavos un balsošanu organizēs 17 vēlēšanu iecirkņu komisijas.
  
Vēlēšanu iecirknis Nr. 678 (Ogre, Dārza iela 25, Ceļu rajona administrācijas ēka): komisijas priekšsēdētāja Aiga Dombrovska, sekretāre Līga Poriete;
komisijas locekļi – Līga Zirnīte, Ilona Reinholde, Māris Bērziņš, Olga Vasiļečko.
 
Vēlēšanu iecirknis Nr. 679 (Ogre, Skolas iela 13, Ogres novada Sporta centra zāle):
 komisijas priekšsēdētāja Aija Paškoviča, sekretāre Irina Vituka;
 komisijas locekļi – Larisa Kļaviņa, Kristīne Platace, Ingrīda Medne, Valentīna Elksne, Vilnis Bērziņš.
 
Vēlēšanu iecirknis Nr. 680 (Ogre, Brīvības iela 15, Ogres novada Kultūras centra Mazā zāle):
komisijas priekšsēdētāja Ilga Eglīte, sekretāre Iveta Klimasa; komisijas locekļi – Regīna Hanzena, Iveta Razgale, Dzintra Leimane, Kristīne Krastiņa, Judīte Niedra.
 
Vēlēšanu iecirknis Nr. 681 (Ogre, Mālkalnes prospekts 32, Ogres Basketbola skola):
komisijas priekšsēdētāja Diāna Vilčinska, sekretāre Aija Mežale;
komisijas locekļi – Alda Grigjāne, Anna Mičule, Rasma Briško, Nellija Reināne, Vjačeslavs Paramonovs.
 
Vēlēšanu iecirknis Nr. 682 (Ogre, Brīvības iela 125, Kursu bāze):
 komisijas priekšsēdētājs Edgars Pārpucis, sekretāre Māra Niedra;
 komisijas locekļi – Vada Gaile, Inese Darģe, Una Vjatere, Inta Bērziņa.
 
Vēlēšanu iecirknis Nr. 683 (Ogre, Mālkalnes prospekts 43, Jaunogres vidusskola): komisijas priekšsēdētāja Gunita Ezerkalne, sekretāre Lidija Smirnova;
komisijas locekļiInese Lapiņa, Iluta Kaktiņa, Rita Auziņa, Larisa Socka, Ilze Kozule.
 
Vēlēšanu iecirknis Nr. 684 (Ogresgals, Bumbieru iela 9, Ogresgala Tautas nams): komisijas priekšsēdētāja Velta Galeja, sekretāre Vera Krilovska;
komisijas locekļi – Iveta Prockāne, Rolands Gudļevskis, Skaidrīte Butāne, Aiva Ormane, Daina Čalpa.
 
Vēlēšanu iecirknis Nr. 685 (Ciemupe, Liepu gatve 12, Ciemupes Tautas nams): komisijas priekšsēdētāja Elīna Aupe, sekretāre Biruta Lūse;
komisijas locekļi – Ieva Poce, Ingūna Vasiļečko, Inta Kozlova, Rūta Bāra, Ināra Skuja.
 
Vēlēšanu iecirknis Nr. 686 (Ogre, Brīvības iela50, Ogres Mūzikas skola): komisijas priekšsēdētāja Ilze Ansone-Znotiņa, sekretāre Vineta Briežkalna;
komisijas locekļi – Madars Vekmanis, Ārija Rezgoriņa, Anita Veismane, Ligita Seisuma, Dace Šķēle.
 
Vēlēšanu iecirknis Nr. 696 (Krape, Krapes pagasta pārvalde):
komisijas priekšsēdētāja Valentīna Reiniece, sekretāre Inga Pētersone;
komisijas locekļi – Gunārs Reinieks, Jānis Šaurovs, Zinaīda Repša, Lidija Krastiņa.
 
Vēlēšanu iecirknis Nr. 697 (Ķeipene, Ķeipenes pirmsskolas izglītības iestādē “Saulīte”): komisijas priekšsēdētāja Ruta Ezerkalne, sekretāre Inita Tobiase; komisijas locekļi – Ausma Rokola, Aigars Ozoliņš, Rihards Vītoliņš, Dāvis Tobiass, Olga Spārniņa.
 
Vēlēšanu iecirknis Nr. 698 (Laubere, Lauberes pagasta pārvalde): komisijas priekšsēdētāja Maija Zviedre, sekretāre Kristīne Judžonite,
komisijas locekļi – Ingrīda Eglīte, Solvita Brička, Ilmārs Kazeks, Dita Motovilova.
 
Vēlēšanu iecirknis Nr. 700 (Madlienas pagasts, Pagastmāja):
komisijas priekšsēdētāja Mudīte Bagajeva, sekretāre Anita Jākabsone;
komisijas locekļi – Jānis Bičevskis, Sandris Cilevičs, Aija Žureviča, Ingrīda Kāpostiņa, Mārtiņš Mežajevs.
 
Vēlēšanu iecirknis Nr. 701 (Mazozoli, Rīgas iela 5, Mazozolu pagasta pārvalde): komisijas priekšsēdētāja Mārīte Bauere, sekretārs Jānis Švikstiņš;
komisijas locekļi – Agita Jēkabsone, Rūtiņa Daugule, Valērijs Stundiņš, Vija Jēkabsone, Santa Gluha.
 
Vēlēšanu iecirknis Nr. 702 (Meņģeles pagasts, Meņģeles Tautas nams):
komisijas priekšsēdētāja Svetlana Gžibovska, sekretāre Rita Vitenberga;
komisijas locekļi – Andris Cibuļskis, Gunta Bērziņa, Ernests Eglītis, Lolita Turauska, Ilze Jankuna.
 
Vēlēšanu iecirknis Nr. 703 (Suntažu pagasts, Suntažu Tautas nams):
komisijas priekšsēdētāja Armands Andževs, sekretāre Inese Gvelze;
komisijas locekļi – Sintija Eglīte, Ilona Gisiča, Aija Strazdiņa, Līga Stiebriņa, Dita Barkāne.
 
Vēlēšanu iecirknis Nr. 704 (Taurupe, Bērzu iela 6, Taurupes pagasta pārvalde): komisijas priekšsēdētāja Vanda Prancāne, sekretāre Agra Jirjena, komisijas locekļi – Maigonis Tobiass, Linda Irbīte, Guna Tobiase, Indra Kalniņa, Sarmīte Stafecka.

 

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Oktobris
15
22
28
29
30
Novembris
5
6
8
12
13
14
19
20
26
27
29
30
Decembris
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai esi apmierināts ar 13. Saeimas vēlēšanu rezultātiem?

Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Valsts veselības apdrošināšana