Brīvības iela 2016 (Ziemassvētki)

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

Ogres novada vēlēšanu iecirkņu komisijas pašvaldībasa vēlēšanās 2017. gada 3. jūnijā
 
678. vēlēšanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētāja Aiga Dombrovska, sekretāre Līga Poriete, komisijas locekļi: Māra Rudzāte, Mirdza Vaivare, Māra Puncule, Dita Grunte, Maija Baumane.    
     
679. vēlēšanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētāja Stefānija Bertmane, sekretāre Irina Vituka, komisijas locekļi: Daiga Prūse, Kristīne Platace, Aija Paškoviča, Valentīna Elksne, Līga Reikmane.
 
680. vēlēšanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētāja Ilga Eglīte, sekretāre Iveta Klimasa, komisijas locekļi: Regīna Hanzena, Iveta Razgale, Dzintra Leimane, Judīte Niedra, Kristīne Krastiņa.
 
681. vēlēšanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētāja Diāna Vilčinska, sekretāre Inese Meiere, komisijas locekļi:
Alda Grigjāne, Vjačeslavs Paramonovs, Anna Mičule, Rasma Briško, Nellija Reināne.
 
682. vēlēšanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētāja Lilita Briška, sekretāre Dace Grīsle, komisijas locekļi: Edgars Pārpucis, Inese Darģe, Baiba Sīmane, Solveiga Vecziediņa, Armands Briška.
 
683. vēlēšanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētāja Gunita Ezerkalne, sekretāre Lidija Smirnova, komisijas locekļi: Inese Lapiņa, Anita Purviņa,           Rita Auziņa, Larisa Socka, Ina Frīdberga.
 
684. vēlēšanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētāja Velta Galeja, sekretāre Vera Krilovska, komisijas locekļi: Iveta Prockāne, Rolands Gudļevskis, Skaidrīte Butāne, Aija Auziņa, Aiva Ormane.
 
685. vēlēsanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētāja Elīna Aupe, sekretāre Biruta Lūse, komisijas locekļi: Anita Saleniece, Ieva Poce, Ingūna Vasiļečko, Inta Kozlova, Kārlis Skujiņš.
 
686. vēlēšanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētāja Ilze Ansone-Znotiņa, sekretāre Vineta Briežkalna, komisijas locekļi: Gvido Sirmais, Ārija Rezgoriņa, Kristīne Krastiņa, Tamāra Romaņuka, Māra Niedra.       
  
696. vēlēšanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētāja Valentīna Reiniece, sekretāre Inga Pētersone, komisijas locekļi:
Zinaida Repše, Juris Kuzmins, Gunārs Reinieks, Jānis Šaurovs, Marija Kusiņa.
 
697. vēlēšanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētāja Ruta Ezerkalne, sekretāre Inita Tobiase, komisijas locekļi: Ausma Rokola, Aigars Ozoliņš, Rihards Vītoliņš, Dāvis Tobiass, Olga Spārniņa.
 
698. vēlēšanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētāja Dita Motovilova, sekretāre Dace Biruta Kudreņicka, komisijas locekļi: Dzintra Muižniece, Solvita Brička, Valda Pilāne, Ingrīda Eglīte, Elmārs Bulovs.
 
700. vēlēšanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētāja Mudīte Bagajeva, sekretāre Anita Jākabsone, komisijas locekļi: Jānis Bičevskis, Sandris Cilevičs, Daiga Kļaviņa, Ingrīda Kāpostiņa, Mārtiņš Mežajevs.
 
701. vēlēšanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētāja Rūtiņa Daugule, sekretāre Mārīte Bauere, komisijas locekļi: Agita Jēkabsone, Vija Jēkabsone, Santa Gluha, Valērijs Stundiņš.
 
702. vēlēšanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētāja Svetlana Gžibovska, sekretāre Rita Vitenberga, komisijas locekļi:
Andris Cibuļskis, Gunta Bērziņa, Ernests Eglītis, Lolita Turauska, Ilze Jankuna.
 
703. vēlēšanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētājs Valdis Ancāns, sekretāre Inese Gvelze, komisijas locekļi: Intars Andževs, Ilona Gisiča, Anna Volkova, Līga Stiebriņa, Alda Balode.
 
704. vēlēšanu iecirknis
Komisijas priekšsēdētāja Vanda Prancāne, sekretāre Agra Jirjena, komisijas locekļi: Maigonis Tobiass, Modris Bernhards, Guna Tobiase, Indra Kalniņa, Sarmīte Stafecka.

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Decembris
12
13
21
27
30
Februāris
1
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai apmeklēsiet Ziemassvētku nakts tirdziņu 16. decembrī, Ogrē?

Vairāk informācijas par tirdziņu ŠEIT.