Tilts, makšķernieki, rudens Strūklaka 2018

Ceļazīmi uz Ventspili izcīna Krievijas “Piter”

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

28.05.2018 13:20

Pagājušās nedēļas nogalē, 26. maijā, Ogres pašvaldības rīkotā pasākuma #Mēs esam vasara ietvaros norisinājās “Ghetto Basket” spēles.

 

Spēļu norisei visas dienas garumā netrūka līdzjūtēju un vērotāju, to vidū arī Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis un viņa vietnieks Gints Sīviņš.
 
“Ghetto Basket” desmitās sezonas pirmajā izbraukuma turnīrā Pro grupā uzvarēja Krievijas komanda “Piter”, izcīnot pirmo ceļazīmi uz “Ghetto Basket Ventspils Challenger” 28. un 29. jūlijā. Kopumā Ogrē startēja 48 vienības.
 
Ogrē bija pirmā iespēja ambiciozajām un meistarīgākajām komandām tikt uz Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola Pasaules tūres kvalifikācijas turnīrs – “Ghetto Basket Ventspils Challenger”. Uz šo izaicinājumu atsaucās trīs ārzemju vienības no Krievijas – Sanktpēterburgas “Piter” un “GUTID”, kā arī “Novosibirsk”.
 
Atlikušie četri “Satellite”, kur tiks izspēlētas ceļazīmes uz Ventspili, notiks Jelgavā (30. jūnijs), Liepājā (7. jūlijs), Krāslavā (21. jūlijs) un Cēsīs (22. jūlijs). Jau pašreiz uz kādu no šiem turnīriem jau pieteikušās komandas arī no Lietuvas, Meksikas un Ķīnas.
 
Ceļā uz finālu “Piter” 3x3 basketbolisti nebija perfekti, jo apakšgrupā ar 3:11 zaudēja neierastā sastāvā spēlējošajam “Ghetto Basket”, kuru šoreiz kopā ar Nauri Miezi un Agni Čavaru pārstāvēja arī Rihards Pāže un Rodrigo Būmeisters. Pusfinālā “Piter” ar 15:13 uzveica “Ghetto Family” (Andris Justovičs, Renārs Birkāns, Linards Jaunzems, Edgars Lasenbergs).
 
Arī otrajā pusfinālā krustojās Latvijas un Krievijas komandu ceļi. Apakšgrupā visas uzvaras izcīnījušais “GUTID” pusfinālā iekļuva pēc panākuma cīņā ar citu Krievijas kvartetu “Novosibirsk”. Cīņā par vietu finālā dažādiem pavērsieniem bagātajā cīņā “GUTID” ar 17:15 pārspēja “Ghetto Basket”.
 
Izšķirošajā cīņā par biļeti uz Ventspili saistoša cīņa neizvērtās, jo “Piter” ātri vien apliecināja fiziskās sagatavotības un cīņasspara pārākumu, uzvarot tautiešus ar 15:5.
 
“Ghetto Basket” nākamais turnīrs notiks ceturtdien, 13. maijā, kad Rīgā, Grīziņkalnā Pro grupā norisināsies cīņa par vietu “Ghetto Basket” “Quest” sērijas finālā. Pirmās divas ceļazīmes ieguva Latvijas Strītbola asociācijas abi virknējumi – gan “LSA up”, gan “LSA”. Ja atkārtoti uzvarēs kāda no minētajām komandām, tad brīvo vietu ieņems vēl viena pārstāve no “Quest” 14 posmu kopvērtējuma labākajām vienībām.
 
26. maija “Ghetto Basket” Ogrē laureāti:
Pro (Ticket to “Ghetto Basket Ventspils Challenger”)
1. Krievijas “Piter” (Ruslans Tumanovs, Aleksandrs Kņazjuks, Aleksandrs Matvejevs, Stass Sotņikovs);
2. Krievijas “GUTID” (Artjoms Timofejevs, Vladislavs Meļeškins, Vjačeslavs Cvetkovs, Vladimirs Baziļevs);
3. “Ghetto Basket” (Roberts Pāže, Agnis Čavars, Rodrigo Būmeisters, Nauris Miezis).
 
Amatieri (2001. g. dz. un vecāki, bez LBL1/LBL 2)
1. “Slapjais sapnis” (Atis Eglītis, Mārtiņš Striks, Staņislavs Petrovskis);
2. “Kux6” (Andris Kuksiks, Artis Bogdāns, Imants Petrovs);
3. “Četri balti krekli” (Edmunds Bērziņš, Pēteris Tompsons, Sergejs Morozovs).
 
Sievetes (2001. g. dz. un vecākas) un U16 meitenes (2002. g. dz. un jaunākas)
1. “Ghetto Lēdijas” (Ance Seikstule, Ieva Jundase, Liene Stalidzāne, Marita Puļļa);
2. “3/4” (Katrīna Jautaiķe, Kitija Kušnere, Šarlote Balode);
3. “Uļenie burlaki” (Agate Ozoliņa, Katrīna Raina Kalniņa, Patrīcija Zunde, Samanta Gabranova).
 
U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
1. “Mīnus 2” (Edgars Vanags, Indriķis Dāvis Jansons, Kārlis Ozoliņš, Kārlis Podāns);
2. “Pobeda” (Dāvis Denafs, Kristaps Vanags, Roberts Neimanis, Valts Veldre);
3. “Big L” (Emīls Kristiāns Padoms, Everts Vilciņš, Kārlis Dīriņš, Toms Liepiņš).
 
U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
1. “Fiziķi” (Gaitis Leiskins, Jānis Censonis, Kristiāns Ostrovskis, Uģis Paslovskis);
2. “Mazie buki” (Kristers Pendriks, Markuss Čeksters, Rihards Berkolds);
3. “Aibes kasieri” (Kārlis Zariņš, Markuss Kirilko, Markuss Lastiņš).
 
U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
1. “Princesītes” (Aleksandra Sprugaine, Emīlija Skudra, Estere Petrus, Paula Patrīcija Putniece);
2. “BBB” (Kristers Vilčinskis, Linards Akmeņkalns, Niks Trumekalns, Roberts Millers);
3. “Kartonka” (Bruno Jēkabsons, Edvards Pisarevs, Kristaps Asars, Olivers Deinats).
 
Informāciju sagatavoja Jānis Āre, “Ghetto Basket” turnīru organizators

 

 

 

 

 

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Oktobris
15
22
28
29
30
Novembris
5
6
8
12
13
14
19
20
26
27
29
30
Decembris
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai esi apmierināts ar 13. Saeimas vēlēšanu rezultātiem?

Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Valsts veselības apdrošināšana