Ziemassvētku dekorācijas Ogrē 2018.gadā

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

 

Kas ir Sociālais dienests?

Ogres novada Sociālais dienests ir pašvaldības izveidota iestāde, kas sniedz sociālo palīdzību (naudas vai mantiskais pabalsts, kura piešķiršana balstās uz materiālo resursu novērtēšanu personām (ģimenēm), kurām trūkst līdzekļu pamatvajadzību apmierināšanai), organizē un sniedz sociālos pakalpojumus (pasākumu kopums, kas vērsts uz personu sociālās funkcionēšanas spēju atjaunošanu vai uzlabošanu, lai veicinātu viņu iekļaušanos sabiedrībā. Ar sociālajiem pakalpojumiem tiek saprasti sociālās rehabilitācijas, profesionālās rehabilitācijas, sociālās aprūpes, sociālā darba pakalpojumi, kurus nodrošina personas dzīvesvietā vai sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijā) pašvaldības iedzīvotājiem.
 
Ogres novada Sociālajam dienestam ir 4 sociālie centri:
 
Lai saņemtu sociālo palīdzību un sociālos pakalpojumus, pašvaldības iedzīvotājam jāvēršas kādā no sociālajiem centriem atbilstoši savai deklarētajai dzīvesvietai.

 

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes sēdes darba kārtība 30.11.2020.

Tuvākie notikumi

Novembris
2
3
5
9
10
16
19
21
23
24
26
27
28
30
Janvāris
2
3
5
7
14
21
27
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai plānojat piedalīties Ziemassvētku noskaņas radīšanā savā pilsētā vai pagastā?

  • Aptauju arhīvs
Klientu apkalpošanas centrsPieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?