Brīvības iela, septembris, 2019 Krasta laukums, 2019. gada augusts Tilts, makšķernieki, rudens

Kontakti

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

 

 

 

 

 

 

 

 

OGRES NOVADA SOCIĀLAIS DIENESTS

Upes prospekts 16, Ogre, LV-5001

Amats

Vārds, Uzvārds, e-pasts

 

Tālrunis

Sociālā dienesta  vadītāja

Sarmīte Ozoliņa

sarmite.ozolina@ogresnovads.lv

ogressd@ogresnovads.lv

3. stāvs, 322.kab.

65022922

28807916

Speciālisti

Sociālā dienesta
vadītājas vietniece

Ilona Reinholde

ilona.reinholde@ogresnovads.lv

3.stāvs, 321.kab.

65023360 

Juriste

Gita Dimitrijeva

gita.dimitrijeva@ogresnovads.lv

3.stāvs, 315.kab.

65022924

Personāla speciāliste

Raita Zemberga

raita.zemberga@ogresnovads.lv

3.stāvs, 324.kab.

65022922

Lietvede

Ņina Asare

nina.asare@ogresnovads.lv

3.stāvs, 317.kab.

65022924 

Informācijas ievadīšanas operatore

Linda Gulbe

linda.gulbe@ogresnovads.lv

3.stāvs, 316.kab.

65055199

Saimniecības nodaļa

Saimniecības pārzinis

Armands Skarbulis

armands.skarbulis@ogresnovads.lv

1.stāvs, 151.kab.

 28807925

OGRES SOCIĀLAIS CENTRS

Upes prospekts 16, Ogre, LV-5001

Amats

Vārds, Uzvārds, e-pasts

Adrese

Telefons

Sociālā centra vadītāja

Lana Feigina

lana.feigina@ogresnovads.lv

2.stāvs, 294.kab.

65055200

28807913

Sociālās palīdzības nodaļa

Nodaļas vadītāja

Valda Saleniece

valda.saleniece@ogresnovads.lv

1.stāvs, 148.kab.

65055194

28807927

Sociālais darbinieks

Ingrīda Medne

ingrida.medne@ogresnovads.lv

1.stāvs, 146.kab.

65055196

28807922

Sociālais darbinieks

Linda Jonāne

linda.jonane@ogresnovads.lv

1.stāvs, 145.kab. 65055196
20365099

Sociālais darbinieks

Ērika Margevičus

erika.margevicus@ogresnovads.lv

1.stāvs, 149.kab.

65044899

28807936

Sociālais darbinieks

Ieva Poce

ieva.poce@ogresnovads.lv

1.stāvs, 147.kab.

65044899

26644365

Sociālais darbinieks

Santa Lazdiņa

santa.lazdina@ogresnovads.lv

1.stāvs, 144.kab.

65055196

20365099

Atbalsta nodaļa ģimenēm ar bērniem

Nodaļas vadītāja

Ginta Lūse

ginta.luse@ogresnovads.lv

2.stāvs, 297.kab.

65022012

29999345

Sociālais darbinieks darbam
ar ģimenēm un bērniem

Indra Viktorova

indra.viktorova@ogresnovads.lv

2.stāvs, 288.kab.

65022012

28807862

Sociālais darbinieks darbam
ar ģimenēm un bērniem

Marika Stepāne

marika.stepane@ogresnovads.lv

2.stāvs, 287.kab.

65046345

28807862

Sociālais darbinieks darbam
ar ģimenēm un bērniem

Lāsma Grigorjeva

lasma.grigorjeva@ogresnovads.lv 

2.stāvs, 286.kab.

65046345

28807862

Sociālais darbinieks darbam ar ģimenēm un bērniem

Ilona Āriņa

ilona.arina@ogresnovads.lv

2.stāvs, 295.kab.

65046345

28807862

Psihologs

Olga Gavriļenko

olga.gavriļenko@ogresnovads.lv

2.stāvs, 296.kab.

 65022012

Sociālās aprūpes un rehabilitācijas nodaļa

Nodaļas vadītāja

Anna Avena

anna.avena@ogresnovads.lv

2.stāvs, 285.kab.

65055195

28816836

Sociālais darbinieks

Marika Skrule

marika.skrule@ogresnovads.lv

2.stāvs, 292.kab.

65055198

28807868

Sociālais darbinieks

Aiga Farino

aiga.farino@ogresnovads.lv

2.stāvs, 290.kab.

65055198

28807868

Sociālais darbinieks

Solvita Mītniece

solvita.mitniece@ogresnovads.lv

2.stāvs, 291.kab.

65055198

28807868

Sociālā aprūpētāja

Anita Bukovska

anita.bukovska@ogresnovads.lv

2.stāvs, 293.kab.

29520479

Rehabilitācijas māsa

Natālija Stubailo

2.stāvs, 249.kab.

65047810

PROFILAKSES PUNKTS

Mālkalnes prospekts 30, Ogre, LV-5001

Amats

Vārds, Uzvārds, e-pasts

Telefons

Sociālā rehabilitētāja

Mirdza Vaivare

mirdza.vaivare@ogresnovads.lv

65020469

 

Medicīnas māsa

Ilze Rumpe

65020469

MADLIENAS SOCIĀLAIS CENTRS (Madlienas, Krapes, Ķeipenes pagasti)

„Pagastmāja”, Madliena, LV-5045

Amats

Vārds, Uzvārds, e-pasts

Telefons

Sociālā centra vadītāja

„Pagastmāja”, Madliena

Inese Bergmane-Behmane

inese.bergmane-behmane@ogresnovads.lv

65055154

28652707

Sociālās palīdzības organizators

„Pagastmāja”, Madliena

Aija Žurēviča

aija.zurevica@ogresnovads.lv

65020819

27833518

Sociālā centra darbinieks

Ķeipenes pagastā

Agrita Ketlere

agrita.ketlere@ogresnovads.lv

65020819

Sociālais darbinieks

Krapes pagasta pārvalde, Krape

Marina Zaķe

marina.zake@ogresnovads.lv

65035648

20376330

Sociālais darbinieks

Pagastmāja”, Madliena

 Inga Orbidāne

inga.orbidane@ogresnovads.lv

65055154

SUNTAŽU SOCIĀLAIS CENTRS (Suntažu, Lauberes pagasti)

Suntažu Tautas nams, Suntaži, LV-5060

Amats

Vārds, Uzvārds, e-pasts

Telefons

Sociālā centra vadītāja

Tautas nams, Suntaži

Ramona Leščišina

ramona.lescisina@ogresnovads.lv

65037187

26586088

Sociālais darbinieks

Tautas nams, Suntaži

Ilze Linde

ilze.linde@ogresnovads.lv

65037187

Sociālais darbinieks

Tautas nams, Suntaži

Tamāra Makarova

tamara.makarova@ogresnovads.lv

65037187

 

Sociālās palīdzības organizatore

Ozolmuiža, Laubere

Daiga Torbejeva

daiga.torbejeva@ogresnovads.lv

65059022

29142450

TAURUPES SOCIĀLAIS CENTRS (Taurupes, Meņģeles, Mazozolu pagasti)

Bērzu iela 6, Taurupe, LV-5064

Amats

Vārds, Uzvārds, e-pasts

Telefons

Sociālā centra vadītāja

Bērzu iela 6, Taurupe

Aira Ločmele

aira.locmele@ogresnovads.lv

65031954

65055264

Sociālais darbinieks

Pagastmāja, Meņģele

Rita Vitenberga

rita.vitenberga@ogresnovads.lv

65029172

65055264

Sociālais darbinieks

Bērzu iela 6, Taurupe

Dace Irbīte

dace.irbite@ogresnovads.lv

65055264

ĢIMENES ATBALSTA DIENAS CENTRS

Upes prospekts 16, Ogre, LV-5001

Amats

Vārds, Uzvārds, e-pasts

Telefons

Ģimenes atbalsta dienas centra vadītāja

Zanda Vītola

zanda.vitola@ogresnovads.lv

65021323

28807875

Bērnu aprūpes un audzināšanas iestādes audzinātāja

Aivita Nasedkina

65021323

Bērnu aprūpes un audzināšanas iestādes audzinātāja

Skaidrīte Mačukāne

29905822

DIENAS CENTRS „ SAIME”

Upes prospekts 16, Ogre, LV-5001

Amats

Vārds, Uzvārds, e-pasts

Telefons

Dienas centra vadītājs

Jurijs Lanavojs

dcsaime@ogresnovads.lv

65055197

28807874

Citi noderīgi kontakti

Iestāde

Interneta vietnes adrese

Telefons

Ogres pansionāts

Turkalnes iela 15, Ogre, LV-5001

http://www.ogresslimnica.lv

65020802

28377103

Vispārējā tipa pansionāts

„Madliena”

Madliena, Madlienas pagasts, Ogres novads, LV-5045

http://www.pansionats.lv

65039666

Lauberes bērnu nams

Lauberes pagasts, Ogres novads, LV -5044

http://www.bnlaubere.lv

65037346

29434221

VSAA Ogres nodaļa

Brīvības iela 33, Ogre, LV-5001

http://www.vsaa.lv/

65055172

NVA Ogres filiāle

Rigas iela 14, Ogre, LV-5001

http://www.nva.gov.lv/

65022601

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Oktobris
7
8
22
25
28
29
Novembris
3
12
15
19
24
25
27
28
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai plāno apmeklēt ģimeņu dienu “Neesiet kautri, šeit būs jautri” Ogrē 2. novembrī?

Informācija par pasākumu ŠEIT.

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Būvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski