Ogres pilsētas svētki 2019 Krasta laukums, 2019. gada augusts Ogres upe, 05.08.2019. Ogres upe, jūlijs, 2017

Autobusu kustības saraksts reģionālajā vietējās nozīmes maršrutā Nr. 5416 Ogre – Tīnūži – Ropaži no 2019. gada 1. janvāra

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

Ogre – Ropaži
 
       
 
        Pietura
                           Darba dienās
Brīvdienās
1.
Ogres autoosta
 06:30
 13:15
 16:45
 06:45
2.
Mālkalnes prospekts
 06:34
 13:19
 16:49
 06:49
3.
Kalnāju pagrieziens
 06:37
 13:22
 16:52
 06:52
4.
Tīnūži
 06:42
 13:25
 16:55
 06:55
5.
Ceplīši
 06:47
 13:30
 17:00
 07:00
6.
Kākciems
 07:00
 13:42
 17:12
 07:12
7.
Ropaži
 07:12
 13:52
 17:22
 07:22
8.
A.C.”Vidzeme”
 07:15
 13:55
 17:25
 07:25
 
Ropaži – Ogre
 
       
 
        Pietura
                           Darba dienās
Brīvdienās
1.
A.C.”Vidzeme”
 07:20
 14:00
 17:30
 07:35
2.
Ropaži
 07:24
 14:03
 17:33
 07:38
3.
Kākciems
 07:36
 14:13
 17:43
 07:48
4.
Ceplīši
 07:48
 14:25
 17:55
 08:00
5.
Tīnūži
 07:54
 14:30
 18:00
 08:05
6.
Kalnāju pagrieziens
 07:57
 14:33
 18:03
 08:08
7.
Mālkalnes prospekts
 08:00
 14:36
 18:06
 08:11
8.
Ogres autoosta
 08:05
 14:40
 18:10
 08:15

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Augusts
4
26
30
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai plānojat apmeklēt Ogres pilsētas svētkus no 22. līdz 24. augustam?

Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Valsts veselības apdrošināšana