Ziemassvētku rotājumi, Brīvības iela Ziemassvētku rotājumi, Brīvības iela

Autobusu kustības saraksts reģionālajā vietējās nozīmes maršrutā Nr. 5416 Ogre – Tīnūži – Ropaži no 2019. gada 1. janvāra

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

Ogre – Ropaži
 
       
 
        Pietura
                           Darba dienās
Brīvdienās
1.
Ogres autoosta
 06:30
 13:15
 16:45
 06:45
2.
Mālkalnes prospekts
 06:34
 13:19
 16:49
 06:49
3.
Kalnāju pagrieziens
 06:37
 13:22
 16:52
 06:52
4.
Tīnūži
 06:42
 13:25
 16:55
 06:55
5.
Ceplīši
 06:47
 13:30
 17:00
 07:00
6.
Kākciems
 07:00
 13:42
 17:12
 07:12
7.
Ropaži
 07:12
 13:52
 17:22
 07:22
8.
A.C.”Vidzeme”
 07:15
 13:55
 17:25
 07:25
 
Ropaži – Ogre
 
       
 
        Pietura
                           Darba dienās
Brīvdienās
1.
A.C.”Vidzeme”
 07:20
 14:00
 17:30
 07:35
2.
Ropaži
 07:24
 14:03
 17:33
 07:38
3.
Kākciems
 07:36
 14:13
 17:43
 07:48
4.
Ceplīši
 07:48
 14:25
 17:55
 08:00
5.
Tīnūži
 07:54
 14:30
 18:00
 08:05
6.
Kalnāju pagrieziens
 07:57
 14:33
 18:03
 08:08
7.
Mālkalnes prospekts
 08:00
 14:36
 18:06
 08:11
8.
Ogres autoosta
 08:05
 14:40
 18:10
 08:15

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas ārkārtas sēdes darba kārtība 21.01.2020.

Tuvākie notikumi

Janvāris
2
3
5
7
14
21
27
Februāris
3
4
10
11
13
17
19
23
24
25
26
27
28
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai atbalstāt Administratīvi teritoriālo reformu (ATR), izveidojot lielākas pašvaldības?

Saeima plāno īstenot Administratīvi teritoriālo reformu (ATR), izveidojot lielākas pašvaldības. ATR rezultātā ir paredzēts izveidot Ogres novadu kādreizējā Ogres rajona robežās, apvienojot Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadus vienotā administratīvajā teritorijā un Ogri nosakot par jaunā novada centru.

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Būvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski