Tilts, makšķernieki, rudens

Ogrē vairāki būvobjekti drīz būs pabeigti

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

16.08.2018 07:37

Šodien Ogres novada pašvaldības domes Tautsaimniecības komitejas sēdes informatīvajā daļā pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis informēja deputātus par saimnieciskajiem darbiem pilsētā.

 
Ogrē šobrīd spraigi rit būvdarbi vairākos objektos. Upes prospektā 16, kur kādreizējā izglītības iestādes ēka tiek pārbūvēta sociālā darba vajadzībām, demontāžas darbi ir pabeigti un atsākušies būvdarbi.
 
Noslēgumam tuvojas tā dēvētā vecā aizsargdambja pārbūve, drīzumā tiks uzsākti labiekārtošanas darbi.
 
Ogres 1.vidusskolā apjomīgie remontdarbi ir veiksmīgi pabeigti un tiek plānota nodošana ekspluatācijā.
 
Runājot par būvdarbiem pilsētas centrā, P. Špakovskis uzsvēra, ka līdz pilsētas svētkiem noteikti tiks pabeigta skvēra izbūve – tur šobrīd notiek teritorijas labiekārtošanas un sakopšanas darbi, tiek gatavota dokumentācija objekta nodošanai ekspluatācijā. Saimniecības un tualetes ēkas izbūve arī jau gandrīz pabeigta, tiek veikti tualetes telpu iekārtošanas darbi un apgaismojuma ierīkošana, arī šis objekts līdz pilsētas svētkiem būs pabeigts un nodots ekspluatācijā.
 
Ēkā “Pie zelta liepas” turpinās iekšdarbi, līdz pilsētas svētkiem ēkas pirmajā stāvā tiks pabeigta Ogres novada Tūrisma informācijas centra telpu iekārtošana, pārējā ēkas daļā būvdarbi turpināsies.
 
Pabeigti ir arī Ogres novada Kultūras centra ieejas kāpņu pārbūves darbi, tiek gatavota dokumentācija objekta nodošanai ekspluatācijā. Darbi pabeigti arī Ogres teātra telpās – līdz pilsētas svētkiem tās arī tiks nodotas ekspluatācijā. Pārbūvēts un jau tiek izmantots stāvlaukums pie Ogres novada Kultūras centra.
 
Runājot par ielu remontdarbiem, lielākais būvobjekts ir Jāņa Čakstes prospekts. Kā informē P. Špakovskis, tur ir atsākušies būvdarbi, tie rit bez sarežģījumiem un atbilstoši grafikam.
 
Diemžēl gājēju tunelī lifta pacēlāja izbūves darbi norit ar sarežģījumiem un ir krietni aizkavējušies. Sarežģījumus radīja gruntsūdens ieplūšana tunelī, bija nepieciešams rast jaunus tehniskus risinājumus un veikt ūdens lokalizāciju objektā. Šobrīd būvdarbi tunelī turpinās. Darbu, ieskaitot kāpņu izbūvi, izpildes termiņš ir pagarināts līdz 15. oktobrim.

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdes darba kārtība 23.10.2020.

Tuvākie notikumi

Oktobris
5
6
13
30
Decembris
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Notikumu kalendārs

Aptauja

Kā jūs izbaudāt Latvijas zelta rudeni?

  • Aptauju arhīvs
Klientu apkalpošanas centrsPieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?