Ogres upe, jūlijs, 2017

Ogrē viesojas bibliotekāri no Rīgas

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

31.05.2019 13:04

29.maijā Ogres Centrālajā bibliotēkā (OCB) pieredzes apmaiņā viesojās bibliotekāri no Rīgas Centrālās bibliotēkas un tās filiālbibliotēkām.

 
39 bibliotekāru lielo delegāciju uzņēma OCB. Kolēģiem tika prezentēta OCB darbība, iedzīvotājiem pieejamo pakalpojumu klāsts, īstenoto projektu un pasākumu piedāvājums, sadarbības un partnerības, kā arī sniegts neliels ieskats tuvākajā nākotnē. Bibliotekāri no Rīgas iepazinās arī ar OCB mobilo bibliotēku – bibliobusu, tā darbības pamatprincipiem, apkalpojot lietotājus Ogres reģionā. Īpašu interesi kolēģi izrādīja par OCB darbinieces Lienes Kābeles grāmatu mākslas darbiem, kas radīti, izmantojot origami un orimoto tehniku, un kas grāmatām dod iespēju piedzīvot otru mūžu.
 
Pēc prezentācijas un sarunām OCB, viesi devās ekskursijā pa pilsētu Ogres Vēstures un mākslas muzeja gides Janas Iesalnieces pavadībā.
 
Bibliotekāri no Rīgas atzina, ka uzzinājuši daudz jauna un noteikti plāno vēlreiz atgriezties, lai vēl vairāk uzzinātu par Ogres pilsētu un paviesotos arī jaunajā Ogres Gaismas pilī, tiklīdz tā taps gatava!
 
Informāciju sagatavoja Ogres Centrālās bibliotēkas direktores vietniece Aija Žilvinska

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Septembris
8
9
15
18
21
22
23
28
29
30
Oktobris
4
5
6
12
13
16
18
19
21
23
26
29
30
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai jums patika Ogres pilsētas svētki?

Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Būvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski