Ogres upe, jūlijs, 2017

Labdarības koncertā “Mūžīgi laimīgi” saziedo 300 euro

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

30.05.2017 11:17

Sestdien, 27. maijā Suntažu estrādē norisinājās labdarības koncerts “Mūžīgi laimīgi”, atbalstot Suntažu vientuļos pensionārus.

Arī šogad uz labdarības koncertciklu aicina Ogres novada Kultūras centra (ONKC) vidējās paaudzes deju kolektīvs “Raksti”.
 
Suntažos uz skatuves tikās 11 Latvijas deju kolektīvi - TDA "Ogre" (Ogre), TDK "Bramaņi A" (Rīga), TDK "Bramaņi" (Rīga), JDK "Spāre" (Suntaži), JDK "Daina" (Madliena), JDK "Pīlādzītis" (Ogre), VPDK "Raksti" (Ogre), VPDK "Sunta" (Suntaži), VPDK "Dižbramaņi" (Rīga), VPDL "Lustīgais" (Laubere), SDK "Suncele" (Suntaži). Koncertā saziedoti 373.10 euro.
 
“Koncerts aizvadīts ar gaišu un labu sajūtu, jo šim brīniškīgajam koncertam un iniciatīvai ir pievienotā vērtība. Darot labu, cilvēki kļūst labāki un gaišāki. Pateicos, ka idejai atsaucās arī tik kupls skaits Latvijas deju kolektīvu. Šo koncertu noteikti var saukt par deju svētkiem Ogres novadā. Vislielākais paldies deju kolektīvam “Raksti” un vadītājam Edgaram Taboram, paldies par jūsu nesavtīgo darbu un dejas mīlestību”, Antra Purviņa, Ogres novada Kultūras centra direktore.
 
 
Informāciju sagatavoja Dace Tribocka Ogres novada Kultūras centra Attīstības plānošanas un projektu nodaļas vadītāja


Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Augusts
3
4
10
11
17
31
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai pēc ierobežojumu atcelšanas esi apmeklējis vai plāno apmeklēt publiskos pasākumus?

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Būvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski