janvāris, baznīca janvāris, tilts

Mācību gada noslēgumā - festivāls “Ogres ritmos”

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

29.05.2017 15:46

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ogrē jau ceturto gadu ar plašu un vērienīgu pasākumu programmu norisinājās bērnu un jauniešu festivāls “Ogres ritmos”.

 

 
Festivāls tika atklāts ar pirmsskolas izglītības audzēkņu velobraucienu, kas noslēdzās pie monumentālā Latvijas karoga Brīvības ielā, kur norisinājās svētku atklāšana. Atklāšanas pasākumā Ogres novada priekšsēdētājs Artūrs Mangulis un priekšsēdētāja vietniece Ineta Tamane sveica pašvaldības konkursa “Ogres pilsētas 90 gadu jubilejas logotipa izstrāde“ labākā logotipa autoru Ogres tehnikuma audzēkni Mairi Balodi, kas saņēma 600 EUR naudas balvu, kā arī pašvaldības Atzinības rakstu. Mairis Balodis atzina, ka ir ļoti pagodināts, ka tieši viņa logo tiks izmantots izstrādājot Ogres pilsētas 90 gadu jubilejas logotipu.
 
Pēc apbalvošanas pasākuma sadarbībā ar pašvaldības aģentūras “Ogres namsaimnieks” veselības veicināšanas komandu “Oveselība” veselības projekta “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” turpat pie monumentālā Latvijas karoga norisinājās Ģimenes dienai veltīts pasākums “Veselīgas ģimenes- drošs pamats veselīgai valstij”. Visai ģimenei bija iespēja uzzināt vairāk par visām savām maņām piecās teltīs. Savukārt vēlāk bērni kopā ar trollīšiem no “Burbulis.lv” izzināja vairāk par vienu no savām maņām – ožu. Vairāk informācijas par projektu ŠEIT.
 
No plkst. 11.00 Brīvības ielas skvērā norisinājās pasākumi “Skola pilsētā” un “Māksla pilsētā”. Dienas garumā skvērā darbojās radošās darbnīcas sadarbībā ar Ogres novada skolām, Junior Achievment jauno uzņēmēju tirdziņš, kā arī dažādas aktivitātes sadarbībā ar Ogres Mākslas skolu.
 
Plkst. 12.00 Ogres upes promenādē starp gājēju tiltu un jaunatklātajām laipām pār Ogres upi tika atklāta Līkā tilta regate, kas šogad norisinās jau 7. gadu. Ogres novada pašvaldību sacensībās pārstāvēja priekšsēdētājs A.Mangulis, priekšsēdētāja vietniece I.Tamane un izpilddirektors Pēteris Dimants. Sacensībās sīvā cīņā ar Ogres novada Sporta centru uzvaru un galveno balvu - iespēju doties jūras kruīzā Rīga – Stokholma - Rīga ar Tallink - izcīnīja komanda “Dzelzsgriezēji”. Mazākie līdzjutēji varēja izpriecāties "Džungļu parks" piepūšamajās atrakcijās. Vairāk informācijas par regati ŠEIT.
 
Arī Krasta laukumā valdīja liela rosība, jo tur startēja “Ghetto Basket” turnīrs, Latvijas čempionāta 2.posms. Sacensību sākumā “Ghetto Basket” pārstāvji pateicās par veiksmīgo sadarbību sacensību rīkošanā Ogres novada pašvaldības priekšsēdētāja vietniekam tautsaimniecības, sporta un tūrisma jautājumos Egilam Helmanim, pašvaldības speciālistei sadarbības jautājumos Ievai Švēdei, Ogres novada Sporta centra direktorei Dzirkstītei Žindigai un basketbola kluba “Ogre/ Kumho Tyre” valdes priekšsēdētājam un Ogres novada sporta attīstības konsultatīvās komisijas vadītājam Gintam Sīviņam. Vairāk informācijas par pasākumu ŠEIT.
 
Ikviens bija aicināts uz mācību gada noslēguma pasākumu- pikniku  pie Ogres upes pretī laipām. Savukārt plkst. 14.00 skolēnus mācību gada noslēgumā sveica Latvijas Republikas prezidents un ogrēnietis Raimonds Vējonis, kurš uzsvēra: “Man patiess prieks būt šodien Ogrē kopā ar jums. Nākamajā gadā svinēsim Latvijas valsts simtgadi un Ogres pilsētas 90 gadu jubileju, sagaidot kā jau jebkurus svētkus, mēs cenšamies izdarīt kaut ko labu un vērtīgu. Lai mums katram ir iespēja izdarīt kādu labu darbiņu, jo visi darbi kopā veido mūsu Latviju.”
 
Gaidot Latvijas Republikas Proklamēšanas dienu 18. novembrī, Ogres novada pašvaldība aicināja Ogres novada vispārizglītojošo skolu skolēnus uzrakstīt savu īpašo stāstu par Latviju, tās šodienu un nākotni, par cilvēkiem, kas dara labus darbus ikdienā, par savām izjūtām, domājot par mūsu valsti. Kopā tika iesūtīti vairāk nekā 200 darbu. Vairāki no šiem darbiem tika iekļauti īpašā albumā, ko darinājusi ogrēniete Dace Grīnberga un kurš tika svinīgi dāvināts prezidentam. Albumā apkopoti arī foto mirkļi, kur prezidents dažādos Ogrei nozīmīgos pasākumos bijis kopā ar Ogres pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.
 
Jau no plkst. 10.00 Ogres novada Kultūras centrā norisinājās vokālistu konkurss, savukārt no plkst. 14.00 uz Ogres salas norisinājās jauno mūzikas grupu konkurss.
 
Vakarā uz Ogres salas notika festivāla noslēguma koncerts, kurā piedalījās Carnival Youth, Rīgas modes, Jumprava, Pienvedēja piedzīvojumi, DJ E.E.Edžiņš. Savukārt radoši interesantus, pašmāju ražotus un veidotus produktus un pakalpojumus varēja iegādāties Pozitīvo lietu tirdziņā.
 
Svētdien, 28.maijā, kultūras centrā sacentās mūsdienu deju grupas.

 

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes sēdes darba kārtība 25.02.2021.

Tuvākie notikumi

Marts
3
9
10
23
24
26
29
30
31
Notikumu kalendārs
Klientu apkalpošanas centrsPieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?