Ogres novadnieka karte Pavasaris 2016 puķes

Ekspluatācijā pieņemtas jaunās muzeja telpas

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

19.12.2016 09:40

Pagājušās nedēļas nogalē Ogres novada pašvaldības vadība un Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes pārstāvji devās uz atjaunoto ēku Brīvības ielā 36, lai apskatītu telpas, kurās no nākamā gada sākuma atradīsies Ogres Vēstures un mākslas muzejs.

 

Ogres Vēstures un mākslas muzeja vadītāja Evija Smiltniece kopā ar atjaunotās ēkas arhitektu Raimondu Dimsonu un būvnieku SIA „Ulre” īpašnieku Reini Gulānu izrādīja visas telpas un pastāstīja par katras telpas izmantošanu. Muzeja vadītāja norādīja: „Šīs telpas ir daudz plašākas un mums būs iespēja izvietot vairāk eksponātu nekā līdzšinējās telpās. Arī apmeklētāji būs tikai ieguvēji, jo viņiem būs kārtīga garderobe, apmeklētāju pieņemšanas vieta, lasītava, nodarbību un semināru zāle un vēl daudz kas cits, ko mūsu ierobežoto telpu dēļ, nevarējām mūsu viesiem piedāvāt.”
 
Sveicot muzeja vadītāju ar jaunām telpām, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis teica: „Atceros sākumu šim projektam, kad sēdēju M. Pūres beķerejā un, skatoties pa logu, redzēju reklāmu, kas vēstīja, ka tiek pārdots īpašums Brīvības ielā 36. Piezvanīju un noskaidroju cenu, pakonsultējos ar speciālistiem, un pašvaldības dome nolēma šo īpašumu iegādāties. Lai ēka, kas savulaik būvēta bankas vajadzībām, pielāgotu muzeja vajadzībām, darba bija daudz, taču šodien, staigājot pa atjaunoto ēku, esmu priecīgs par rezultātu. Domāju, ka apmeklētājiem patiks jaunās telpas un muzeja atrašanās vieta.”
 
Pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Ineta Tamane uzslavēja veiksmīgo sadarbību ar arhitektu Raimondu Dimsonu, kurš visu projekta īstenošanas laiku bijis klāt, tāpat arī ar SIA „Ulre” īpašnieku Reini Gulānu, kurš kopā ar savu komandu paveica milzīgu darbu, jo telpas iekšpusē bijušas ļoti sliktā stāvoklī. I. Tamane pateicās arī Ogres novada pašvaldības Attīstības departamenta Projektu vadības nodaļas projektu vadītājam Pēterim Preisam par ieguldīto darbu projekta attīstībā.
 
Muzeja vadītāju sveica arī pašvaldības izpilddirektors Pēteris Dimants un Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Sandra Grunte, vēlot veiksmīgi apdzīvot jaunās telpas un piepildīt tās ar vietējo iedzīvotāju un tūristu čalām.

 Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes ārkārtas sēdes darba kārtība 31.03.2020.

Tuvākie notikumi

Marts
3
9
10
23
24
26
29
30
31
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai saistībā ar ārkārta situāciju Latvijā ievērojat pašizolāciju vai karantīnu?

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Būvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski