Brīvības iela pirmā advente 2020

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

 

Aicinām iedzīvotājus uzdot sev interesējošus jautājumus Ogres pilsētas pašvaldībai. Savas kompetences ietvaros pašvaldības speciālisti sagatavos atbildes un publicēs portālā www.ogresnovads.lv
 
Gadījumā, ja iedzīvotājs nevēlas, lai jautājums tiktu publiskots, norādot savu e-pastu, atbilde tiks nosūtīta elektroniski.
 
Uzdot jautājumu

 

 

Jautājums (19.11.2019.)

Vai varētu nosaukt šī gada svētku salūta izmaksas?

Atbild Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa (21.11.2019.)

 

Svētku uguņošanu kā dāvanu savai pilsētai bija sarūpējis Ogres novada uzņēmējs SIA “Aldi”. Ogres novada pašvaldībai no budžeta salūts izmaksāja 2420 EUR. Ogrē svētku uguņošana ar uzņēmēja SIA “Aldi” atbalstu skatāma 3 reizes gadā - Ogres pilsētas svētkos augustā, 18. novembrī un Jaunajā gadā.

Informācija publicēta arī ŠEIT.

 

Jautājums (24.11.2018.)

 

Kā tiek izvērtēti elektroniski iesniegtie jautājumi: uz kuriem no tiem tiek atbildēts un uz kuriem nē? Un cik ilgā laikā tas notiek?

 

Atbild Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa (26.11.2018.)

 

Visi jautājumi tiek pārsūtīti konkrētās jomas speciālistiem. Tiklīdz speciālisti sagatavo atbildi, tā tiek pārsūtīta iedzīvotājam. Atbildes sagatavotas tiek uz visiem jautājumiem. Atgādinām, ka iesniegtajiem jautājumiem un atbildēm ir tikai informatīvs raksturs un tiem nav juridiska spēka. Iesniegto jautājumu izskatīšanai nepiemēro Iesniegumu likuma noteikumus.

 

Jautājums (17.07.2016.)

 

Vai varu iesniegt laulības reģistrēšanu viena?

 

Atbild Ogres novada pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa (18.07.2016.)

Laulības reģistrācijas iesniegums ir abpusējs, tāpēc šo iesniegumu nevar iesniegt tikai viena no personām. Iesakām sazināties ar Dzimtsarakstu nodaļu (tālrunis 65023466), jo katrs gadījums ir individuāls un ar dažādiem papildjautājumiem, lai saņemtu izsmeļošu atbildi.

 

 

 

 

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Janvāris
2
3
5
7
14
21
27
Februāris
13
19
24
28
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai plānojat piedalīties Ziemassvētku noskaņas radīšanā savā pilsētā vai pagastā?

  • Aptauju arhīvs
Klientu apkalpošanas centrsPieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?