Brīvības iela pirmā advente 2020

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

23.01.2018 15:53

 

 

Aicinām iedzīvotājus uzdot sev interesējošus jautājumus Ogres pilsētas pašvaldībai. Savas kompetences ietvaros pašvaldības speciālisti sagatavos atbildes un publicēs portālā www.ogresnovads.lv

Gadījumā, ja iedzīvotājs nevēlas, lai jautājums tiktu publiskots, norādot savu e-pastu, atbilde tiks nosūtīta elektroniski.

 

Uzdot jautājumu

 

Jautājums (23.01.2018.)

Ņemot vērā, ka 2017.gada aprīlī ir parakstīta vienošanās ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” īstenošanu, kad plānots publicet pasākumus un nodarbības 2018.gadam?

Atbild Ogres novada pašvaldības veselības projekta vadītāja Ņina Asare (23.01.2018.)

Šobrīd aktīvi tiek strādāts pie “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” darba un pasākuma plāna 2018.gadam saskaņošanas ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru. Pēc apstiprinājuma saņemšanas pasākumu plāns tiks publicēts Ogres novada mājaslapā. Ļoti ceram, ka varēsim to publiskot februārī.

Jautājums (05.05.2016.)

Vēršos pie Ogres novada domes ar lūgumu atbalstīt manu ieceri par trenažieru zāles izveidi Krapes pagastā. Esmu sagatavojusi projekta pieteikumu Zied Zeme atvērtajam projektu konkursam. Vēlos attīstīt mūsu mazo pagastu. Līdz šim jau veiksmīgi esmu īstenojusi dažādus projektus Krapē ar "Veidojam vidi ap mums" un "Labie Darbi" projektu konkursu palīdzību. Vēlos sniegt vietejiem iedzīvotajiem iespēju apmeklēt trenažieru zāli, dažādot piejamās sabiedriskās aktivitātes vietējā pagastā. Tādējādi arī uzlabojot vispārīgo pagasta tēlu kopumā.

Ja mans projekta pietiekums būs veiksmīgs un tiks apstiprināts, vai man ir cerība, ka Ogres novada dome man palīdzēs segt 10% līdzfinansējumu?

Atbild Ogres novada pašvaldības Attīstības departamenta Projektu vadības nodaļas vadītāja Aija Romanovska (06.05.2015.)

Ja Zied zemes projektam nepieciešams līdzfinansējums, lūdzam iesniegt iesniegumu ar šādu informāciju:

1) projekta būtība;

2) kopējais projekta finansējums (ar pievienotu tāmi vai aplēsi, kā veidojas summa);

3) lūgumu līdzfinansēt 10%.

Vēršu uzmanību, ka Zied zemes konkursa projektu iesniegšanas termiņš ir 20.maijs, savukārt domes komitejas sēde ir 12.maijā un domes sēde 19.maijā, tāpēc iesniegumu jāiesniedz pēc iespējas ātrāk.”

 

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Novembris
2
3
5
9
10
16
19
21
23
24
26
27
28
30
Janvāris
2
3
5
7
14
21
27
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai plānojat piedalīties Ziemassvētku noskaņas radīšanā savā pilsētā vai pagastā?

  • Aptauju arhīvs
Klientu apkalpošanas centrsPieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?