Ziemassvētku rotājumi, Brīvības iela Ziemassvētku rotājumi, Brīvības iela

Niks Jansons iedvesmo novada jauniešus sasniegt savus sapņus

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

28.03.2018 09:41

Vakar, 27. martā, uz Ogres novada Kultūras centra Lielās zāles skatuves jauniešiem bija iespēja tikties ar personības izaugsmes treneri Niku Jansonu, lai saņemtu lielu motivācijas un iedvesmas devu turpmāko mērķu sasniegšanā, kā arī sevis izprašanā.

 
Arī šo pasākumu, tāpat kā cikla pirmo pasākumu, kurā jaunieši tikās ar Pieci.lv personībām Inesi Pučeku un Aleksi Vilciņu (vairāk lasīt ŠEIT), vadīja Ogres novada Jauniešu domes dalībnieks Daniels Martinkens, kurš ar dažādu interesantu jautājumu un uzdevumu palīdzību palīdzēja jauniešiem izzināt personības trenera uzskatus, dzīves līkločus, sapņus, kā arī nākotnes mērķus. Tāpat ikvienam apmeklētājam tika dota iespēja uzdot tieši sev interesējošu jautājumu.
 
Niks Jansons aicināja jauniešus nemitīgi ieguldīt laiku un līdzekļus savā attīstībā, censties sevi izprast, kā arī iedrošināja pamēģināt dažādas lietas, lai saprastu, kas ir tie mērķi un lietas, ko katrs vēlas sasniegt. Arī pats savā attīstībā jaunietis ieguldījis daudz finanšu līdzekļus un laiku, kā arī smēlies iedvesmu no daudziem latviešu un ārvalstu mentoriem, un tagad vēlas savas iegūtās zināšanas nodot plašākai auditorijai. N.Jansona sapņi ir lieli- pēc 20 gadiem jaunietis vēlas organizēt un vadīt pašizaugsmes un sevis attīstīšanas seminārus tūkstošiem apmeklētāju, bet iedvesmot viņš vēlētos miljoniem cilvēku.
 
Niks atzina, ka mūsdienās cilvēki pārāk daudz laika velta sociālajiem tīkliem un virtuālā tēla radīšanai un uzlabošanai: “Bieži vien šķiet, ka cilvēki dodas ceļojumos tikai, lai nofotografētos un pēc tam ievietotu bildes sociālajos tīklos. Pārāk liela uzmanība tiek veltīta bildēm un virtuālajam tēlam, nevis savas personības attīstībai.”
 
Pa dienu N.Jansons tikās ar Ogres novada skolu pašpārvalžu pārstāvjiem. Liela daļa jauniešu atzina semināru par ļoti vērtīgu, tāpēc bija nolēmuši apmeklēt arī sarunu cikla “Cita patiesība” diskusiju vakaru. Pasākumu varēja noskatīties arī tiešraidē Ogres novada Jauniešu domes sociālā tīkla Facebook kontā (skatīt ŠEIT).
 
Pasākumu organizēja Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centrs un Ogres novada Jauniešu dome.


 

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes sēdes darba kārtība 19.12.2019.

Tuvākie notikumi

Decembris
3
11
19
24
Janvāris
1
2
7
15
17
21
22
28
31
Februāris
4
7
11
12
18
19
25
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai esat informēts par Ugunsdrošības noteikumu prasībām, ka no 2020. gada 1.janvāra visos mājokļos (gan privātmājās, gan dzīvokļos) ir jābūt uzstādītiem autonomiem ugunsgrēka detektoriem, kas reaģē uz dūmiem?

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsBūvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski