janvāris, baznīca janvāris, tilts

Veloorientēšanās, filmas un dejas - Jauniešu diena 2017

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

12.09.2017 10:33

Pašmāju uzņēmēju produkcijas atpazīšana, stabilā sānu guļa un elpināšana, uguns iegūšana, šķēršļu josla. Šādus uzdevumus veloorientēšanās komandām sestdien, 9. septembrī bija sagatavojušas Ogres jauniešu organizācijas.

 
Veloorientēšanās sacensību maršruts izvijās cauri visai Ogres pilsētai sākot no Ogres HES dambja Kartonfabrikas rajonā līdz Zilo kalnu bērnu rotaļlaukumam. Ogres 1. vidusskolas stadionā tika dota iespēja piedalīties Spēka dienā un pārbaudīt savu fizisko sagatavotību veicot pietupienus un pievilkšanos ar planku. Paldies jauniešu organizācijām, kas atsaucās aicinājumam piedalīties Jauniešu dienas 2017 sagatavošanā – Oistaba, Skauti un gaidas, biedrība „Street Warriors”, Ogres Trīsvienības Baptistu draudzes jaunieši, Ogres Jauniešu iniciatīvas centrs un brīvprātīgie jaunieši no Spānijas, Suntažu vidusskolas pirmās palīdzības komanda.
 
Šogad jauniešu dienas ietvaros norisinājās arī pirmais jauniešu īsfilmu festivāls „Zelta Pica”. Žūrijas vērtējumam šogad tika nodoti 15 audiovizuālie darbi. Septiņas īsfilmas par Ogres novada pagastiem, kas tapa 2016. gada vasarā, studijas „Debesmamma” veidotā animācijas filma „SIA Vovas”, Paula Zvirbuļa dokumentālā filma „Somplete Rock n Roll”, Edgara Strada īsfilma „Dzelmē” un piecas Ivo Buģa īsfilmas. Filmas vērtēja Edgars Aivars un Artūrs Lapinskis no „Edart.TV”, kas jau paspējuši noturēt Latvijas jauniešu uzmanību ar īstās dzīves atainojumu filmā „Caur adatu”. Šogad žūrijas atzinību, festivāla laureāta titulu un 100 EUR balvu saņēma jaunais autors Ivo Buģis ar īsfilmu „Simple Questions”. Festivāla noslēgumā skatītāji noskatījās Pāvela Gumennikova pasaules īsfilmu festivālos godalgoto darbu „Sarauj, Just”. Filma šobrīd piedalās arī Manhetenas starptautiskajā īsfilmu festivālā, Ogrē to varēs noskatīties 3. oktobrī, kad uz Ogres Kultūras centra Lielās zāles ekrāna būs redzamas visas desmit festivāla finālistes.
 
Jauniešu diena noslēdzās “Ogres Prestižs” zālē, kur norisinājās jauno dīdžeju konkurss DJ Nill Ketner vadībā, pēc konkursa jauniešiem bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs vakara vadītāja Roberta Koruļa vadībā un nodoties dejas ritmiem kopā ar  DJ Nill Ketner. Vakara kulminācija bija pašmāju grupas JEEB uzstāšanās, ko jaunieši sagaidīja un pavadīja ar ovācijām. Jauniešu dienas aktivitātēs kopumā piedalījās apmēram 100 jauniešu.
 
Informāciju sagatavoja Diāna Bartušauska, Zanda Tereško, Ogres Jauniešu iniciatīvas centra darbinieces

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Marts
3
9
10
23
24
26
29
30
31
Notikumu kalendārs
Klientu apkalpošanas centrsPieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?