Ziemassvētku dekorācijas Ogrē 2018.gadā

Pieteikumu reģistrācija bērnu uzņemšanai 1.klasē sāksies 1.februārī

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

15.01.2018 15:03

Pieteikt savu bērnu uzņemšanai 1.klasē Ogres pilsētas skolās  varēs elektroniski, sākot no 1.februāra plkst.7.00.

 

 

Reģistrācijas pieteikumu vecāks aizpilda elektroniski pašvaldības mājas lapā www.ogresnovads.lv sadaļā Izglītība Elektroniskais reģistrs uzņemšanai 1. klasē vispārējās izglītības iestādēs Ogrē vai ŠEIT.
 
Vecāki, kuriem nav iespēju veikt reģistrāciju no sava datora mājās, var izmantot gan publiskos interneta pieejas punktus, gan citas iespējas.
 
Ogres novada pašvaldība nodrošinās pieeju pašvaldības mājas lapai Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes telpās (Brīvības ielā 11, 2.stāvā, ieeja caur Swedbank Ogres filiāli) 1.februārī no plkst.7.00 līdz 17.00
 
Ja vecākiem būs jautājumi vai neskaidrības, tad februārī un martā konsultācijas nodrošināsim darba laikā – no plkst. 8.00 līdz 12.00 un no plkst. 13.00 līdz 17.00 klātienē, sazinoties telefoniski (65055397 vai 29104936) vai izmantojot e-pastu (guna.pupede@ogresnovads.lv).
 
Aizpildot pieteikumu pašvaldības mājas lapā, vecāks ievada prasīto informāciju elektroniskajā pirmklasnieku reģistrācijas formā, kur:
 
1.Izvēlas vienu no Ogres pilsētas skolām, ieraksta bērna vārdu, uzvārdu, personas kodu, bērna deklarēto dzīvesvietas adresi, bērna faktisko dzīvesvietas adresi, ja tā atšķiras no deklarētās.
 
2.Norāda teritoriālo piederību:
·         bērns, kuriem kopā ar vecākiem deklarētā dzīvesvieta ir pašvaldības administratīvajā
·         bērns, kuru dzīvesvieta deklarēta citā administratīvajā teritorijā
 
3. Papildus uzstādījumos atzīmē atbilstošo:
·         bērns, kuram kopā ar vecākiem deklarētā dzīvesvieta ir pašvaldības administratīvajā teritorijā un kuram izglītības iestādē mācās brāļi vai māsas
·         izglītības iestādes darbinieka bērns
·         bērns, kura dzīvesvieta deklarēta citā administratīvajā teritorijā un kuram izglītības iestādē mācās brāļi vai māsas
 
4. Ja bērnam nepieciešama speciālās izglītības programma, vecāks veic atzīmi attiecīgajā lodziņā.
 
Svarīgi precīzi norādīt visu prasīto informāciju, arī informāciju par bērna māsu vai brāli, ja kāds no ģimenes jau mācās izvēlētajā mācību iestādē pamatizglītības programmā. Pieteikuma iesniedzējs ievada informāciju par sevi, norādot vārdu, uzvārdu, deklarēto adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi (atzīmējot, vai vēlas saņemt informāciju elektroniski).
 
Lodziņā Piezīmes/papildu informācija vecāks var norādīt vēlmes, kuras izglītības iestādes vadība varētu ievērot (iespēju robežās), komplektējot klases.
 
Iesniedzot aizpildīto pieteikumu (nospiežot pogu Reģistrēt), parādīsies informācija, ka pieteikums ir reģistrēts Ogres novada pašvaldības datu bāzē un pieteikuma iesniedzējs saņems pieteikuma reģistrācijas numuru.
 
Šo informāciju (numuru) ieteicams saglabāt, izdrukāt vai pierakstīt, jo pēc tā vecāki varēs sekot informācijai par bērnam piešķirto vietu rindā izvēlētajā mācību iestādē.    
 
Kārtību, kādā notiek bērnu reģistrēšana un uzņemšana 1. klasē, nosaka Ogres novada pašvaldības saistošie noteikumi Nr. 34/2014    

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Decembris
10
11
12
24
Janvāris
2
3
4
8
11
12
16
24
Februāris
21
22
27
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai esat izmantojis uzņēmēju lojalitātes programmas īpašos piedāvājumus Ogres novadnieka kartes īpašniekiem un novada deklarētajiem mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem?

Vairāk informācijas par uzņēmēju piedāvājumiem ŠEIT.

  • Aptauju arhīvs