Strūklaka 2018 Ogres, centrs, 2018, vasara

Drukāt
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

Ogres novada metodisko apvienību rīkotās olimpiādes un konkursi 2017./2018. mācību gadā
 
 
Datums
Pasākums
Norises vieta
Laiks
Atbildīgā persona
20.10.
Starpnovadu latviešu valodas olimpiāde mazākumtautību izglītības programmu izglītojamajiem
Jaunogres vidusskola
10.00
Vija Ziemele
22.11.
Starpnovadu vācu valodas olimpiāde 10.-12..klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Lilija Otersone
27.11.
Starpnovadu konkurss skolēniem “Iepazīsti Latvijas pilsētas: Zemgales pilsētas, to krāšņums un daudzveidība”
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Dace Zemīte, Svetlana Sermule
30.11
Starpnovadu bioloģijas olimpiāde 9.-12.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Elvīra Kadakovska
01.12.
Starpnovadu angļu valodas olimpiāde 10.-12.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Maija Vilnīte
10.01.
Starpnovadu franču valodas olimpiāde 10.-12.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Gundega Vekmane
12.01.
Starpnovadu vēstures olimpiāde 9. un 12.klasēu skolēniem
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Dace Zemīte
15.01.
Starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiāde 8.-9..klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Svetlana Sermule
16.01.
Starpnovadu informātikas olimpiāde (programmēšana) 8.-12.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Maira Zandberga
19.01.
Starpnovadu fizikas olimpiāde 9.-12.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Iveta Dūmiņa
23.01.
Starpnovadu filozofijas olimpiāde 11.-12.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Valdis Cers
29.01.
Starpnovadu latviešu valodas un literatūras 11.-12.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Svetlana Sermule
31.01.
Starpnovadu ekonomikas olimpiāde 10.-12.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Viktorija Ivanova
01.02.
Starpnovadu mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības olimpiāde 8.-12.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Sanita Čiekure – Salceviča, Rolands Bučkovskis
02.02.
Starpnovadu matemātikas olimpiāde 9.-12.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Inga Linkuma
06.02.
Starpnovadu ķīmijas olimpiāde 9.-12.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Ilze Pomere
08.02.
Starpnovadu krievu valodas olimpiāde(svešvaloda) 10.-12.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Rasma Zaikovska
16.02.
Novada matemātikas olimpiāde 5.-8..klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Inga Linkuma
21.02.
Starpnovadu ģeogrāfijas olimpiāde 10.-12.klaei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Ilze Kaļāne
22.02.
Novada krievu valodas olimpiāde 8.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Rasma Zaikovska
26.02.
Novada vācu valodas olimpiāde 8.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Lilija Otersone
01.03.
Novada zinātniski pētniecisko darbu konference
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Rasma Zaikovska
02.03.
Novada vizuālās mākslas olimpiāde 5.-12..klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Sanita Nikitenko
07.03.
Novada matemātikas un latviešu valodas olimpiāde 4.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Regīna Hanzena
marts*
Novada mūzikas olimpiāde 12.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Kristaps Kiršteins
23.03.
Novada angļu valodas olimpiāde 8.-9.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Maija Vilnīte
27.03.
Novada fizioloģijas konkurss “Pazīsti savu organismu”
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Elvīra Kadakovska
12.04.
Starpnovadu konkurss “IKT&tehnoloģijas” 5.-9.klasei
Norises vieta tiks precizēta
 
Maira Zandberga
06.04.
Novada angļu valodas konkurss “Karuselis” 5.-6.klasei
Ogres Valsts ģimnāzija
10.00
Maija Vilnīte
09.04.
Starpnovadu erudīcijas konkurss “Eiropas savienība. Aktualitātes” 10.-11.klasei
E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola
10.00
Dace Zemīte, Aina Lukašunas
 
 
 
*Ogres novada pašvaldība atbalsta  ViSC 2017.augusta rīkojuma Nr.25.1.-01/43 pielikuma sarakstā minētās mācību priekšmetu olimpiādes

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes sēdes darba kartība 21.05.2018.

Tuvākie notikumi

Jūnijs
4
5
11
13
17
18
25
26
27
28
29
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai plāno apmeklēt Līgo un Jāņu pasākumus Ogres novadā?

Vairāk informācijas par pasākumiem ŠEIT.

Klientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?