Ogres upe, jūlijs, 2017

Ģimnāzijā aizvadīti Pēdējā zvana svētki

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

21.05.2018 10:30

18. maijā Ogres Valsts ģimnāzijā notika Pēdējā zvana svētki 9. un 12. klašu skolēniem un viņu skolotājiem.

 
Pēdējā zvana svētkos jaunieši viens otram atgādināja, ka ir noiets noteikts ceļa posms, un nu jāizvēlas nākamais, tikai svarīgi neaizmirst savus mērķus, uz kuriem virzīties. Pēdējo zvanu atzīmēja 9.a klase, audzinātāja Dace Zemīte, 9.b. klase, audzinātāja Larisa Radionova, un 9.c klase, kuras audzinātāja Rasma Zaikovska, kā arī 12.a klase, audzinātāja Līga Lībmane, un 12.b klase, audzinātāja Ingrīda Pētersone.
 
Pēdējā zvana svētkos jauniešus uzrunāja Ogres Valsts ģimnāzijas (OVĢ) direktore Aina Bērce, kura deva pēdējos padomus eksāmenu laikam un vēlēja skolēniem izturību un veiksmi eksāmenos, kā arī atgādināja, ka līdzās savās labās domās būs ne tikai vecāki, bet arī ikviens skolotājs. Direktore pasniedza skolēniem Atzinības rakstus par augstiem rezultātiem mācību priekšmetu olimpiādēs un konkursos, kā arī pateicās skolotājiem par ieguldīto darbu jauniešu izglītošanā. 9. un 12.klašu skolēniem A.Bērce vēlēja nepārstāt kopt savus talantus un turpināt mācīties.  
 
Skolēni pateicās saviem skolotājiem, gan pasniedzot ziedus, gan veltot dziesmas.
 
 
Jauniešus uzrunāja arī Ogres novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs Artūrs Mangulis. Viņš jauniešiem vēlēja veiksmi eksāmenos un nenovirzīties no sev izvirzītajiem mērķiem, pateicās skolotājiem par ieguldīgo darbu. A.Mangulis direktores vietniecei interešu izglītības jautājumos, 12.a klases audzinātājai Līgai Lībmanei pasniedza Ogres novada pašvaldības Atzinības rakstu par ieguldījumu jaunatnes izglītošanā un audzināšanā. L.Lībmane 12. maijā atzīmēja skaistu dzīves jubileju un OVĢ strādā kopš tās dibināšanas. “Abpusēja enerģijas apmaiņa, ko skolotāja sniedz skolēniem, ir mūžīgs jaunības eliksīrs viņai pašai,” atzina A.Mangulis, un veltīja skolotājai savu pēdējo sakomponēto dziesmu.
 
Pēc Atzinības raksta saņemšanas L.Lībmane atzina, ka strādāt skolā viņai ļoti patīk: “Mums ir brīnišķīgi bērni, kuri ir maksimālisti. Reizēm viņi grib padarīt ļoti daudz, tas gan ne vienmēr izdodas, bet es viņiem ļoti ticu, tāpēc mums kopā ir tik forši!” Lielu pārsteigumu jubilejā skolotājai esot sarūpējusi viņas audzināmā klase, pasniedzot tikko pašu ceptu kūku.
 
OVĢ direktore Aina Bērce: “Man ir prieks un gandarījums, ka man ir bijusi iespēja strādāt kopā ar Līgu Lībmani. Sākumā skolā viņa strādāja par latviešu valodas skolotāju, tad par ārpusklases darba organizatori. Mainoties izglītības sistēmai un kārtībai, Līga kļuva par direktores vietnieci interešu izglītības jautājumos. Viņa ir tā dzirkstelīte, kas to iededz bērnu sirdīs darboties pulciņos, interešu kopā, veidot pasākumus. Es apbrīnoju Līgu, ka viņa savā dzīves pilnbriedā var būt tik jauneklīga – viņa ļoti labi veido attiecības un saprotas ar jaunajiem cilvēkiem, darbojas ar viņiem skolēnu pašpārvaldē, organizējot pasākumus. Šajā pavasarī Līga atzīmē skaistu dzīves jubileju. Šis ir laiks, kad cilvēks var dalīties ne tikai savās zināšanās, sirsnībā un labestībā, bet arī garīgajā līmenī, un tas Līgai ļoti labi izdodas. Paldies viņai par to!”

 

 

 

Atpakaļ
Ogres novada pašvaldības domes sēdes darba kārtība 16.07.2020.

Tuvākie notikumi

Jūlijs
4
7
8
13
14
20
21
28
Augusts
3
4
7
9
10
11
14
16
17
18
24
25
29
30
31
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai pēc ierobežojumu atcelšanas esi apmeklējis vai plāno apmeklēt publiskos pasākumus?

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Būvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski