Ogres upe, jūlijs, 2017

Būvdarbi Ogres 1. vidusskolā rit pēc plāna

Drukāt Pievienot komentāru
Ieteikt Twitter Ieteikt Facebook Ieteikt Draugiem

30.03.2017 08:57

Aizvadītā gada augustā Ogres 1. vidusskolā tika uzsākti vērienīgi būvdarbi, kas ietvēra ilgi gaidīto stadiona pārbūvi, vairāku mācību kabinetu remontu un labiekārtošanu. 


Šīs nedēļas sākumā Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis, viņa vietniece Ineta Tamane un izpilddirektors Pēteris Dimants devās apsekot skolas teritorijā paveikto.
 
Pēc iknedēļas būvsapulces, kurā tiekas būvnieki, būvuzraugi, autoruzraugi, skolas direktors un pašvaldības pārstāvji, kopīgi ar A. Manguli, I. Tamani un P. Dimantu tika izstaigāta skolas stadiona teritorija. Runājot ar projektā iesaistītajām personām, pašvaldības domes vadība uzsvēra, ka stadions kalpošot ne vien sporta aktivitātēm, bet arī dažādu publisku pasākumu organizēšanai. Tāpēc esot jādomā par veiksmīgu risinājumu skatītāju tribīņu izbūvei un zaļās zonas iekopšanai.
 
Skolas stadiona pārbūves darbus plānots pabeigt vasarā, atklāšanas pasākumu organizējot Ogres pilsētas svētkos 5. augustā.  Pārbūves darbu rezultātā stadionā būs izbūvēts skrejceļš, tāllēkšanas, augstlēkšanas, lodes grūšanas sektori, futbola, basketbola un volejbola laukumi, skatītāju tribīnes ar nojumi, kuras paredzētas līdz pat 300 vietām, uzstādīts arī informatīvais tablo, veikta stadiona apskaņošana un karoga masta uzstādīšana. Skolēnu drošībai būs nostiprināta nogāze pie skolas stadiona, izbūvēta arī saimniecības ēka sporta inventāra un teritorijas uzkopšanas inventāra novietošanai, izbūvēta zālāju laistīšanas sistēma un drenāžas un lietus kanalizācija.
 
Ogres 1.vidusskolas stadiona pārbūves kopējā līguma summa sastāda 933 509,85 EUR bez PVN (85 % no attiecināmajām izmaksām ir Eiropas Savienības finansējums).

Pēc stadiona apsekošanas, pašvaldības domes vadība devās apskatīt skolas iekštelpas, kur šobrīd rit pēdējie darbi kabinetu labiekārtošanai.
 
Mācību klašu remonta kopējā līguma summa ir 136 949,40 EUR bez PVN.
 
Paralēli stadiona pārbūvei un kabinetu labiekārtošanai Ogres 1. vidusskolā tiek realizēts vēl viens apjomīgs projekts, kura mērķis ir oglekļa dioksīda emisiju samazināšana un energoefektivitātes uzlabošana, atjaunojot skolas ēku par zema enerģijas patēriņa ēku.

Projekta kopējās izmaksas ir 2 663 687,67 EUR ar PVN, bet projekta kopējās attiecināmās izmaksas sastāda 2 346 397,72 EUR (t.sk. Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta līdzfinansējums 1 994 438,04 EUR).

 

Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Augusts
3
4
10
11
17
31
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai pēc ierobežojumu atcelšanas esi apmeklējis vai plāno apmeklēt publiskos pasākumus?

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Būvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski