Ziemassvētku rotājumi, Brīvības iela Ziemassvētku rotājumi, Brīvības iela

Lupīnu iela 10, Ogre. “Dārzs ir mans prieciņš, sirds darbs. Visu mūžu darbā esmu nosēdējusi pie galda, tāpēc, kad esmu dārzā – tā zemē iekšā, un veselība nāk pa pirkstiņiem iekšā,” saka dārza saimniece Anna Jirgensone. Šogad dārzā novietota no laukiem atvesta abriņa, nokrāsota ķerra, kurām nu cits pielietojums – tajās kuplo ziedi. Dārzā briest tomāti – tie labi jūtas, sasēduši podiņos zem klajas debess. Saimniece visu iegādājas gadatirgos, arī “Meristēmās”, viss izaudzis no maziem stādiņiem. “Dārzā saimniekoju vismaz 20 gadus. Vislabāk man patīk skujeņi. Tiem ir arī savas formas - viens kvadrātiņš, viena oliņa. Dzīvības kociņi ir pašas audzēti. Idejas dārzam atrodu dažādos žurnālos, citas noskatu draugu dārzos. Ziemā nevaru sagaidīt, kad pienāks marta beigas, lai atkal varu sākt darboties dārzā,” saka A.Jirgensone.

Drukāt Atpakaļ

Tuvākie notikumi

Janvāris
2
3
5
7
14
21
27
Februāris
3
4
10
13
17
19
23
24
25
26
27
28
Notikumu kalendārs

Aptauja

Vai atbalstāt Administratīvi teritoriālo reformu (ATR), izveidojot lielākas pašvaldības?

Saeima plāno īstenot Administratīvi teritoriālo reformu (ATR), izveidojot lielākas pašvaldības. ATR rezultātā ir paredzēts izveidot Ogres novadu kādreizējā Ogres rajona robežās, apvienojot Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadus vienotā administratīvajā teritorijā un Ogri nosakot par jaunā novada centru.

  • Aptauju arhīvs
Pieteikšanās Ogres novada iedzīvotāja un skolēna kartes saņemšanaiKlientu apkalpošanas centrsKur vērsties par ielu un ceļu stāvokli?Būvniecības dokumentācija no 2020. gada 1. janvāra tikai elektroniski